Úvod

Vážení hosté,

vítáme Vás na jednom z nejkrásnějších míst Českomoravské vysočiny.

Již sám název obce „KRÁSNĚVES“, kde se nacházíme napovídá o nádherném a čistém prostředí s nulovým průmyslovým znečištěním, kde nasloucháte pouze tichu nebo zpěvu hojného ptactva.

Objekt Chatapenzion Krásněves najdete 12 km severně od Velkého Meziříčí (sjezd z dálnice D1 na 146 km) a 16 km od okresního města Žďár nad Sázavou v nadmořské výšce 535 m.

Ve všech ročních obdobích je vynikající základnou pro klidné procházky, jízdy na kolech, sběr lesních plodů a v zimním období jízdy na běžkách, kdy se v každém okamžiku naskýtají nádherné pohledy na okolní krajinu.

K dispozici pro pobyt je jednak chata pro 6 osob a nově také možnost ubytování 3 až 4 osob v soukromí.

Máte-li zájem o pronájem chaty,pak můžete večery trávit v soukromí u venkovního posezení s venkovním krbem nebo můžete navštívit příjemné prostředí naší nekuřácké restaurace v objektu penzionu , který je vzdálen necelých 50m od chaty (na stejném pozemku). Vzhledem ke zdravému ovzduší je zde pobyt vhodný pro ozdravné pobyty dětí i dospělých, postižených vlivem civilizačních faktorů.

Pobyt v našich objektech je ideální rodinnou rekreací nebo zdrojem odpočinku a zábavy pro menší skupiny jak juniorů, tak i seniorů.

Výhradně pro ubytované hosty je k dispozici krytý,  vyhřívaný bazén o rozměrech 6,5 x 3,5 x 1,5 m. Bazén bývá obvykle v provozu od poloviny května do poloviny září.

Pro ty z Vás, kteří nemohou vydržet bez spojení s civilizací, je zde možnost zdarma využít připojení k internetu.

Pobyt je možné objednat vč. snídaně nebo s polopenzí.

Katalog ubytování - penziony, chalupy, hotely a další nabídka ubytování na Lipně