Popis objektu

Chata

V přízemí se nachází vstupní chodba s vestavěnou skříní.  Za touto chodbou je obývací pokoj s velkou rohovou sedací soupravou, barevnou televizí a krbem. Dále je v přízemí objektu situovaný záchod s nově zrekonstruovanou koupelnou. Po schodišti se dostanete do prvního patra objektu, kde se nachází dva samostatné dvoulůžkové pokoje, společenská místnost, kde je kuchyňský kout, jídelní kout a dvě samostatná lůžka. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a PB varnou deskou. K dispozici je kuchyňské nádobí pro počet ubytovaných osob. Dále se v horním patře nachází volný a zasklený balkon. Na zaskleném balkoně je možnost jednoho lůžka (přistýlka – pouze v letních měsících).

Před chatou stojí velký pevně zabudovaný stůl se slunečníkem, kde se pohodlně usadí 10 osob. Dále je před chatou otevřené krbové ohniště, udírna a přírodní jezírko. Parkování vozidel je na oploceném pozemku přímo u chaty. V případě, že si s sebou přivezete jízdní kola nebo lyže, je možné je bezpečně uschovat. Objekt je vybaven lůžkovinami pro počet ubytovaných osob. Parkování vozidel a úschovna kol je samozřejmě zdarma.

Ubytování v soukromí

Jedná o moderně zařízené dvoupokojový apartmán s plně vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením (WC, umývadlo a velký sprchový kout).

 

Restaurace

Prostory restaurace jsou přísně nekuřácké a zařízené tak, aby se hosté cítili jako doma. Kapacita restaurace je 30 míst + v letních měsících zahrádka s dalšími 30-ti místy.

Zajišťujeme rodinné oslavy, firemní večírky a semináře, promoce a školení, menší svatby a další společenské akce.

Otevírací doba restaurace : Pondělí   ……..   zavřeno

Úterý    :   18.00 – 21.00

Středa – pátek  …..  11.00 – 13.00  a  17.00 – 21.00

Sobota    :   10.00 – 22.00

Neděle    :   10.00 – 20.00

Každoročně po dobu letních prázdnin , tedy od 1.7.  do  31.8. je restaurace otevřena denně  od.  10.00  do  22.00 hodin.


Katalog ubytování - penziony, chalupy, hotely a další nabídka ubytování na Lipně